Haber Detay.

Tarih: 2022-05-17/ /
“Otelimizde Kullandığınız Hizmetlerde Artık Nakit Kullanımı Yok”

Sevgili Misafirlerimiz,

 

Sizlerle otelimizde uygulamaya başladığımız yeni gelişmeyi paylaşmak istiyoruz. Artık otelimizde misafirlerimizin kullanacağı ve daha verimli olduğunu düşündüğümüz bir ödeme yöntemine geçtiğimizi bildiriyoruz. Bu sistemle birlikte artık misafirlerimiz, otel girişinde teslim aldıkları ödeme kartlarıyla ile birlikte otel hizmetlerinden yararlanabilecek ve ödemelerini nakit yerine bu kredili kartlar ile yapabilecekler. Böylelikle otelimizde konaklayan misafirlerimiz otel alanında cüzdan, çanta veya nakitlerini taşımak zorunda kalmayacaklar ve kartlarıyla ile birlikte kolaylıkla ödemelerini gerçekleştirecekler. Her zaman olduğu gibi bu sistem ile birlikte Panormos Hotel, misafirleri için gelişim ve değişim göstermeye devam ettiğini bir kez daha göstermiş olmaktadır.

 

Misafirler için özel olarak hazırlanan kart, misafirin otele girişi ile birlikte kendisine teslim edilir. Misafirin adına açılan hesap ile birlikte, tüm ödemeler bu kart ile birlikte yapılır. Misafir dilediği zaman hesabını resepsiyon görevlisine ödeyerek, kartını sıfırlayabilir. Konaklama sonunda, kart resepsiyona tekrar teslim edilir. Böylelikle, misafir konaklama sürecinde yararlandığı hizmetlere daha verimli ve hızlı bir şekilde ulaşabilir.

 

Yeni sezon hazırlıklarımız, misafirlerimiz için devam etmektedir. Yeni sezonda da bir başka yenilikler ile sizlerle tekrar bir arada olmayı umuyoruz. Yeni sezonun uygun fiyatlarından yararlanabilmek ve rezervasyon yapabilmek için lütfen bizlerle iletişime geçiniz. Sevgiyle kalın. Biz büyük bir aileyiz.

 

 

Panormos Hotel


İLETİŞİM

Tel. +90 256 813 36 49
Gsm +90 551 046 17 38
Fax +90 256 813 73 46
Email: panormos@hotmail.com
Adres: Yeni Mahalle, Atatürk Bulvarı, No: 126 (Vakıf Bank Yanı)
Aydın / Didim / TURKEY

Konuk Yorumları

Misafir 05-09-2021 Uzun zamandır hiç bu kadar huzurlu bir tatil geçirmedim. Çalışanları çok....
H. 27-08-2021 İnsan ilişkileri çok iyiydi, yardımsever personelleri vardı, hiç üzmedile....